focení Bagydesign výrobků na zámku Kačina

Fotili jsme na zámku kačina

V pátek 24.7. 2020 jsme vzali naše Chlebovky a Bagetovky na focení do krásného a rozlehlého parku empírového zámku Kačina u Kutné Hory.

Čtěte více
Nové vzory Chlebovek na e-shopu Bagydesign

NOVÉ VZORY CHLEBOVEK NA E-SHOPU BAGYDESIGN

Od července 2020 došlo na e-shopu značky Bagydesign k rozšíření nabídky vzorů Chlebovek o další čtyři barvy.

Čtěte více
Chlebovka Bagydesign na Dyzajn market Praha

CHLEBOVKY MÍŘÍ O PRÁZDNINÁCH OPĚT DO PRAHY

Dyzajn market Praha je vždy pestrou přehlídkou tvůrců, designérů a řemeslníků ze všech koutů naší země. Značka Bagydesign a její produkty si tak návštěvníci budou moci koupit ve dnech 1.- 2.8. 2020 na Výstavišti Praha Holešovice.

Čtěte více
Nabídka chlebovek Bagydesign v Kafírnictví

KAFÍRNICTVÍ V KUTNÉ HOŘE NENÍ JEN O KÁVĚ

Kafírnictví je pestrobarevná kavárna s dílnou v dolní části Palackého náměstí v Kutné Hoře. Můžete zde začít den snídaní a během dne pokračovat s kvalitní praženou kávu, domácími dorty, zákusky a nanuky. Večer zakončíte den koncertem nebo originálním drinkem.

Čtěte více
Chlebovky a svačinovky v krámku HUSOVA 104

HUSOVA 104 JE KRÁMEK LOKÁLNÍCH DESIGNÉRŮ

Před vchodem do obchůdku stojí lavička, kde si můžete po procházce spočinout a kochat se tak výhledem na výlohu plnou zajímavých a krásných dárků. Bezpochyby Vás zaujme i nápis Život je krásný, který tak doplňuje příjemnou atmosféru při vstupu.

Čtěte více
Chlebovky Bagydesign v Bistro za rohem v Kutné Hoře

CHLEBOVKY BAGYDESIGN NOVĚ V BISTRU ZA ROHEM V KUTNÉ HOŘE

Bistro Za Rohem je nové útulné bistro na adrese Na Sioně 329/4 v Kutné Hoře pod Palackého náměstím. Když půjdete kolem, do bistra Vás zajisté přivede nádherná vůně domácího chleba nebo kvalitní překapávané kávy.

Čtěte více
Zásilkovna na eshopu Bagydesign

ESHOP BAGYDESIGN NABÍZÍ NOVĚ ZÁSILKOVNU

Od června roku 2020 si mohou nově zákazníci značky Bagydesign pro své balíčky vybrat na eshopu kromě standardní pošty také možnost přepravy Zásilkovnou.

Čtěte více
Bagydesign poprvé na Mint market Brno

Bagydesign poprvé na MINT MARKET BRNO 30.5. 2020

Značka Bagydesign se poprvé představí v Brně na prodejní akci Mint Market, který se koná již tuto sobotu 30.5. od 10 do 17 hodin v Tržnici Brno na Zelném trhu.

Čtěte více
Bagydesign na Dyzajn Market Jaro

Bagydesign PRODÁVAL na dyzajn market jaro 16 – 17.5.2020

Naší první letošní prodejní open – air akcí byl oblíbený Dyzajn Market Jaro, který se konal o víkendu 16-17.5. v Praze na Výstavišti v Holešovicích

Čtěte více
BAGETOVKA – LNĚNÝ PYTLÍK NA BAGETY S MODRÝM TUNÝLKEM

Bagetovka – nový člen rodiny bagydesign

Bagetovka je zcela nový produkt značky Bagydesign. Bagetovka je jednovrstvý lněný pytlík na nákup a uchování baget. Dostupná od 18.5. 2020 na eshopu bagydesign

Čtěte více