ROZŠIŘUJEME PRODEJNÍ MÍSTA CHLEBOVEK

Abychom k Vám byli zase o něco blíže, navázali jsme na sklonku loňského roku 2 nová obchodní partnerství. Obě prodejní místa jsou české rodinné firmy s tradicí, které nabízí ve svých obchodech kvalitní české suroviny a výrobky. Jedno z těch míst je Farma Bláto z Uhlířských Janovic kousek od Kutné Hory. Druhé místo je pak obchod s biopotravinami Pinia Radotín v Praze.

FARMA BLÁTO

Farma bláto je rodinná firma, která se specializuje na vlastní produkci zemědělských biopotravin. Především pak na sýry a mléčné produkty. Své vlastní výrobky nenabízí však jen na své farmě, ale prodávají je skrze další prodejce po celé české republice.

Farma Bláto nás oslovila s tím, že otevírají nový obchod s výrobky od malých kvalitních výrobců z Kutnohorska a rádi by ve své nabídce měli i Chlebovky od Bagydesign. Tuto nabídku jsme s radostí přijali a zásobili Farmu našimi nejoblíbenějšími vzory. V nabídce obchůdku s názvem Dobro Ty dále najdete vedle našich Chlebovek také například čokolády z oblíbené kutnohorské čokoládovny Lidka nebo kvalitní kváskové chleby z pekárny od pana Matějky z Nebovid u Kolína.

Pokud tedy budete mít cestu kolem Uhlířských Janovic, neváhejte se zastavit na Farmě Bláto. Otevřeno mají vždy v pátek od 15 do 18 hodin a v sobota od 10 do 16hodin.

PINIA RADOTÍN

Dobrou zprávu máme také pro naše fanoušky především v Praze. Mohou si koupit svou Chlebovku od Bagydesign v místní prodejně s názvem Pinia Radotín.

Pinia Radotín nabízí pestrou škálu biopotravin a přidruženého zboží vždy rostlinného původu. Najdete v ní velký výběr bylin, nápojů, čajů, sušených plodů, ale i bezobalový prodej drogerie a potravin.

Prodejnu najdete na adrese Věštínská 1542/8, Radotín v Praze. Otevřeno mají v pracovní dny od 8 do 18:30 a v sobotu od 9 do 12:30.

Označeno , , , , , ,