Proč zvolit Bagydesign

„Ráda vytvářím módu pro každodenní věci!“

Šití bylo součástí mého života od dětství, kdy u nás doma neustále drnčel šicí stroj mé maminky. Při studiu na střední škole jsem si šila výhradně pro sebe, především oblečení a různé tašky. Během studia na Vysoké škole ekonomické v Praze šití ustoupilo a nahradilo je cestování a poznávání velkého světa. Vrátilo se ke mně až při mateřské dovolené v roce 2012, kdy jsem se pustila nejprve do menších projektů zaměřených zejména na děti a poté do věcí, které usnadní život a organizaci v pětičlenné domácnosti. V roce 2016 jsem se se svými výrobky vydala na podnikatelskou cestu a nabídla je dalším lidem, abych mohla postupně vybudovat rodinnou značku v Kutné Hoře, kde žiji a pracuji.

Naplňuje mě přinášet do domácností a lidem bavlnu a len v podobě užitečných věcí. Zároveň se snažím svou tvorbou nahradit jednorázové obaly v podobě mikroténu, který nás neustále obklopuje. Nejdříve jsem do přírodních materiálů začala oblékat pečivo (Chlebovka a Rohlíkovka, Bagetovka). Postupně jsem k látkovým sáčkům přidala také dárkové obaly na víno a látkové nákupní tašky. Svou bezobalovou tvorbu jsem dovršila výrobou pratelných pytlů na tříděný odpad a neustále chystám další šité projekty :).

Dnes pravidelně prodávám své výrobky prostřednictvím vlastního E-shopu a prodejců a moc ráda se osobně potkávám se svými zákazníky na řemeslných a designérských trzích po celé České republice.

Ing. Michaela Kubešová
zakladatelka značky Bagydesign

www.bagydesign.cz


Kdo jsem

    Ing. Michaela Kubešová

    Ráda se věnuji věcem, které sama vyznávám a snažím se žít. Mezi mé koníčky kromě šití patří procházky do přírody, tvoření se svými 3 dětmi a moc ráda také jezdím na kole a čtu své milované knížky.

    Ing. Michaela Kubešová
    Zakladatelka značky Bagydesign a maminka tří dětí.
CHLEBOVKA
Dvouvrstvý pytlík na chleba vyrobený ze 100% lnu a 100% bavlny určený pro nákup a uchování chleba.

Proč zvolit Bagydesign?

Originalita

Naše výrobky vytváříme především podle potřeb vlastní rodiny a našich dlouhodobých zákazníků. Používáme zcela originální názvy a navrhujeme a vyrábíme unikátní produkty, které dosud na trhu chyběly například Chlebovku, dvouvrstvý pytlík na chleba, Rohlíkovku, lněný sáček na pečivo, apod.

Design

Výrobky značky BAGYDESIGN jsou založeny na neopakovatelným zpracováním a tvaru podpořeny unikátní kombinaci látek a barev. Jde nám o to, aby se lidem náš bezobalový výrobek líbil a tím ho častěji používali.

Zero Waste

Navrhujeme a vyrábíme produkty tak, aby pomohly šetřit prostředí a bylo možné je opakovaně použít a nevytvářet tak zbytečné množství odpadu nejen pro bezobalové nakupování, ale i v běžné domácnosti. Například tím, že lidé již nakoupí pečivo místo do mikrotenu rovnou do lněných pytlíků jako jsou Chlebovka nebo Rohlíkovka

Kvalita

Dbáme na kvalitu látek a zpracování, aby naše produkty dlouho vydržely. Používáme především přírodní materiály 100% len a bavlnu. Látky pro Vás nakupujeme pouze od českých nebo evropských dodavatelů a výrobců.