KAM SE VYDAT NA PODZIM ZA CHLEBOVKAMI?

Léto pomalu a jistě odchází a my se s Chlebovkami chystáme na konec roku. Pevně věříme, že žádná vládní omezení nenastanou a my se tak s Vámi opět setkáme na různých akcích osobně nikoliv jen online.

Během léta jste nás mohli již tradičně potkat na Prázdninovém Dyzajn marketu v Praze 31.7 – 1.8. Po krátké dovolené jsme se pak účastnili akcí především v Kutné Hoře. A to jak na Kutnohorském Parkování 29.8. pod Vlašským Dvorem, tak i na podzimních Řemeslech 12.9. na Palackého náměstí. Mezitím jsme i ještě odskočili 5.9. na náš oblíbený Design Lock na Zámku v Roztokách u Prahy.

Naší podzimní sezónu zahájí 17.10. Pardubický Fler Jarmark, který měl kvůli covidovým opatřením téměř dvouletou přestávku. Akce se koná v 3. patře kongresového centra Atrium Palace v Pardubicích od 10 do 17 hodin.

14 dní poté 30.10 – 31.10 se pak za Vámi vypravíme na dvoudenní podzimní Dyzajn market, který bude opět v Praze na Výstavišti.

Na konci listopadu ( 21.11. ) se pak vrátíme opět do rodné Kutné Hory, abychom se potkali na Zimní edici Řemesla v Kutné Hoře.

A kde se setkáme během adventu Vám brzy prozradíme na našem Facebookovém kanálu.

Těšíme se na viděnou

Michaela a Jan Kubešovi
Bagydesign

Označeno , , , , , , ,