KDE AKTUÁLNĚ KOUPÍTE CHLEBOVKY OD BAGYDESIGN?

Naše Chlebovky sice nemají svůj vlastní kamenný obchod, ale lze je aktuálně koupit na více než 13 místech po celé České republice, a to jak osobně tak i online.

ONLINE PRODEJ

Pokud si chcete Chlebovky koupit na dálku tzv. online máte hned několik možností. Tou první je náš vlastní e-shop, kde najdete nejširší možnou nabídku nejen Chlebovek. Koupit si zde ale můžete některé z našich dalších výrobků určených pro bezobalové nakupování, třídění odpadu nebo vaření. Na našem e-shopu lze také vybírat různé dopravce a typy platebních metod. Garantujeme Vám odeslání do 48 hodin od přijetí objednávky/platby. Výjimku tvoří pouze naše dovolená, kdy Vám ale vždy voláme, abyste věděli, proč nemůžeme splnit náš standard.

Další možností, kde si můžete Chlebovku objednat z pohodlí svého domova, jsou naše partnerské e-shopy. Mezi ně patří například designový obchod CRVK nebo pak specialista na potřeby pro gastronomii POPO-shop.

KAMENNÉ OBCHODY

Pokud si ale rádi výrobky před nákupem osaháváte, můžete využít některé z našich partnerských prodejních míst. V našem rodném městě Kutné Hoře lze koupit naše výrobky hned na 5 místech. Kokrétně V Bistru za Rohem, v Kafírnictví, V krámku Radosti a V Husova 104 nebo v drogerií Sedmikráska.

Mimo Kutnou Horu potkáte Chlebovky v Kolíně a v Poděbradech ve zdravé výživě s názvem Slunečnice. V Lounech pak v kavárně Macrolife, V Českých Budějovicích v síti prodejen Place store nebo v dalekých Beskydech v Bez obalu ve Frýdlantu nad Ostravicí.

TRHY A PRODEJNÍ AKCE

Třetí možností je osobní setkání na akcích, které máme ze všeho nejraději. Jsou to řemeslné a designové akce, kam za Vámi pravidelně jezdíme a vozíme naše výrobky a novinky. Potkat se tedy můžeme pravidelně 4 krát ročně na akci Dyzajn market v Praze na Výstavišti, dále pak na akcích Mint Market, Design Lock nebo i na akcích v našem rodném městě s názvem Řemesla v Kutné Hoře.

V následujících měsících se tedy za Vámi vydáme na Kutnohorské parkování dne 29.8, dále pak 5.9. se sejdeme na Design Lock v Roztokách u Prahy a 12.9 na akci Řemesla v Kutné Hoře.

O plánovaných akcích Vás vždy informujeme dopředu prostřednictvím našich sociálních sítí. Sledujte nás! 🙂