PROČ NÁŠ HONZÍK RÁD TŘÍDÍ ODPADKY?

Náš Honzík chodí třídit odpadky celkem rád. Dobře ví, že pak nemusí v domě vytírat kapky ze zbylých tekutin a ani sbírat cestou odpadky, které se v mikrotenových pytlích často vysypou trhlinou.

A proč to tak je?

Pratelné pytle na koš na tříděný odpad totiž plně nahrazují jednorázové pytle. Pytel jednoduše vložíte do koše na tříděný odpad, naplníte odpadky a po vytřídění do kontejneru pytel usušíte nebo v případě většího zašpinění dáte prát do pračky. Pytle můžete prát až na 60 stupňů, jsou totiž vyrobeny z velmi pevného a kvalitního pratelného polyesteru. Materiál na pytle je navíc ošetřen hydrofobní úpravou, takže nepropustí zbylé tekutiny z odpadků.

Aby se pytle dobře nosily Vám i Vaším dětem, jsou vybaveny stahovacím barevným popruhem. Popruh je dostatečně dlouhý, aby se pytel dobře nosil. Současně je popruh pevný, aby odolal i těžšímu nákladu. Barevnost popruhu je pak odvozena od standardních barev tříděného odpadu

A Víte jaké mají pratelné pytle další podstatnou výhodu?

Šetří totiž Vaše náklady! Při ceně cca 3-8 Kč (cena závisí obvykle na kvalitě a síle jednorázového pytle) za 1 mikroténový stahovací pytel v 5-členné domácnosti a průměrné spotřebě 1 pytel na cca 2 dny se náklady pohybují měsíčně cca kolem 50 – 120 Kč měsíčně. Pro srovnání 1 pratelný pytel o objemu 35 litrů stojí na našem e-shopu 349 Kč. Nejpozději se Vám tak během 3 až 8 měsíců investice navrátí!

V Naší nabídce najdete i výhodné sady 3 kusů pytlů ( sklo/plast/papír)!

Pytle vyrábíme obvykle v šedé a občas i ve vínové barvě. Šijeme je ve velikostech 35 litrů a 60 litrů. Rádi Vám ale ušijeme na zakázku pytle o libovolném objemu, stačí nám napsat přes náš kontaktní formulář ZDE.

Označeno , , , , , , ,