BYLY JSME NA DYZAJN MARKETU JARO 2021

Po dlouhé pěti-měsíční pauze, která nastala z důvodu vládních opatření v souvislosti s onemocněním Covid – 19, jsme konečně mohli dorazit za našimi zákazníky osobně. První naší letošní prodejní akcí tak byl jako obvykle prestižní Dyzajn Market Jaro. Akce se konala o víkendu 15 – 16. 5. 2021 na Pražském Výstavišti v Holešovicích před Průmyslovým palácem.

Na osobní kontakt jsme se po několika měsících online velice těšili a důkladně jsme se trh připravovali. Vezli jsme tedy s sebou rekordní počet produktů. Konkrétně to bylo téměř 500 Chlebovek, 25 Zástěr, 10 pytlů na tříděný odpad a celkem 40 Svačinovek, Rohlíkovek a Bagetovek. Nechtěli jsme nic podcenit, i vzhledem k tomu, že jsme při posledním Dyzajn marketu před Vánocemi vyprodali v neděli po obědě všechno naše zboží.

Před akcí jsme měli trochu obavy, jestli na trh dorazí dostatek návštěvníků. Důvodů, proč mohla být návštěvnost i přes populární akci nejistá, bylo hned několik. Termín začátku se neustále posouval. Původní termín jarního Dyzajn Marketu byl již na konci března. Dále to byla stále přítomná hygienická opatření a dešťová předpověď na celý víkend. Nakonec se ale nic z toho nevyplnilo a na Dyzajn market dorazilo velké množství lidí. Velké díky také patří organizátorům, kteří dokázali v rekordním čase oslovit a přivést maximum lidí.

Trh se tedy nakonec podařil na jedničku. Koupili jste si od nás celkem více než 100 Chlebovek a 30 dalších produktů. Druhé místo po Chlebovkách obsadili Zástěry a třetí Svačinovky.

Pokud tedy vše bude, jak má, setkáme se s Vámi příště na akci Řemesla v Kutné Hoře 6.6. a poté opět na Dyzajn marketu Léto ve dnech 19-20.6. 2021

Pokud byste do té doby nechtěli čekat je Vám k dispozici 24 hodin a 7 dní v týdnu náš E-shop.

Označeno , , , , , , , ,