NAJDĚTE SI SVOU CHLEBOVKU NA ZBOŽÍ.CZ

Nákupní srovnávací internetová služba Zboží.cz byla založena v roce 2007 společností Seznam.cz. Jejím hlavním úkolem je pomoci zorientovat se v široké nabídce internetových obchodů a usnadnit tak on-line nakupování.

Kvůli Vládním omezením spojeným s onemocněním Covid-19 jsme hledali cesty, jak se setkat s lidmi, kteří se zajímají o ekologii, bezobalové nakupování a současně mají rádi design a přírodní materiály. Proto jsme uzavřeli na konci roku 2020 partnerství právě s portálem Zboží.cz, který patří k největším v České republice. Najdete zde na jednom místě více produktů od různých značek a můžete si vše v klidu porovnat. My jsme na portálu nabídli naše Chlebovky, dvouvrstvé designové pytlíky na nákup a uchování chleba.

Chlebovky na Zboží.cz najdete v kategorii – Dům, byt a zahrada | Bydlení a doplňky | Kuchyně a jídelna | Kuchyňské doplňky | Skladování potravin a nápojů | Sáčky na potraviny . Také lze Chlebovky vyhledat na portálu pomocí fultextového vyhledávání a zadání klíčového slova Pytlík na chleba.

Všechny Chlebovky se zobrazují pomocí tzv. feedu, který automaticky načítá produkty z našeho e-shopu. Všechny vzory Chlebovek jsou tak vždy skladem. Po výběru Vaší Chlebovky Vás systém přesměruje na e-shop Bagydesign.cz, kde můžete vybrat Vaší oblíbenou dopravu, typ platby a dokončit svůj nákup. Chlebovku Vám pak odešleme obvykle do 48 hodin od přijetí platby.

A jak si vedou Chlebovky mezi návštěvníky platformy Zboží.cz? Těší se velkému zájmu, neboť obsazují pravidelně přední místa podle oblíbenosti. Podívejte se sami a vyberte si svou Chlebovku!

Označeno , , , , , ,