OSAHEJTE SI RECYUTĚRKY A PRATELNÉ PYTLE V SEDMIKRÁSCE

Sedmikráska je útulný obchůdek s přírodní a bio kosmetikou a ekologickou drogérií, který byl otevřen na podzim roku 2020 v Kutné Hoře. Najdete ho v Husově ulici číslo popisné 137 hned vedle hotelu Opat. Obchod vede paní Erika Balátková, stále usměvavá majitelka a maminka současně.

Sedmikráska nabízí produkty od renomovaných značek jako jsou například Weleda, Lavera, Nobilis Tilia atd. Zakoupit zde můžete různé krémy na ruce i tělo stejně jako stáčené prací či úklidové prostředky. Výhodou stáčené drogérie je její šetrnost k životnímu prostředí, neboť nevzniká další množství zbytečného odpadu. Vy si jen přinesete vlastní nádobu a zakoupíte si množství, které doma využijete. Pokud nádobu nemáte s sebou, paní Balátková Vám ráda vypůjčí z vlastních zásob.

Podobný přístup k ekologii ctíme i my v Bagydesign. Snažíme se, aby naše výrobky omezili mezi lidmi zbytečné vytváření jednorázových obalů a pytlíků. Proto jsme se spojili se s paní Balátkovou. V nabídce Sedmikrásky tak najdete od března jak naše Recyutěrky na úklid, tak Pratelné pytle na koš na tříděný odpad.

Recyutěrka

Recyutěrka značky Bagydesign je látková utěrka na úklid ušitá ze 100% bavlny. Je složená ze tří vrstev látky. Horní pohledová strana elegantní barvená bavlna, z druhé strany extra savá plenkovina, která je i uvnitř utěrky. Horní barevná strana je vyrobena z různě barevných ústřižků látek, které používáme na šití vlastních výrobků jako jsou Chlebovka a Svačinovka. Tím využijeme látku až do konce v duchu zero waste filosofie.

Recyutěrka výborně leští nejen kuchyňské a koupelnové prostory, ale je vhodná i na monitory a obrazovky. Recyutěrka díky svým vlastnostem perfektně saje a rychle schne. Recyutěrka Vám brzy ušetří náklady za papírové ubrousky, které můžete přestat kupovat. Elegantní poutko slouží na zavěšení Recyutěrky na háček v koupelně i v kuchyni. Rozměr utěrky je 25 cm * 25 cm

Pratelné pytle na tříděný odpad

Pratelné látkové pytle pro koš na tříděný odpad jsou šité z materiálu s hydrofobní úpravou. Lze je prát až na 60 stupňů a použít opakovaně. Díky hydrofobní úpravě nepropustí zbytky tekutin při nošení odpadků. Pevný materiál také omezí obvyklé protržení pytle, které se běžně děje při používání mikrotenových sáčků. Stahovací popruh pak usnadní odnos odpadu ke kontejneru na třídění. jednotlivé pytle v sadě mají různý barevný popruh, aby se i například malé děti orientovaly při třídění barvami. Pytle tedy nejen nevytváří zbytečné množství odpadu, ale šetří Vám i náklady. Pytle se vyrábí ve dvou velikostech, o objemu 35 a 60 litrů. Také můžete zakoupit zvýhodněnou sadu 3 pytlů na sklo, plast a papír.

Pokud Vám tedy záleží na ochraně životního prostředí a chcete omezit jednorázové plastové či papírové obaly a pytlíky, doporučujeme zajít do Sedmikrásky v Kutné Hoře.

Pokud ale nemáte cestu do Kutné Hory a chtěli byste zakoupit naše pytle na tříděný odpad, můžete si je objednat online z pohodlí domova na našem e-shopu Bagydesign ZDE.

Recyutěrky jsou téměř vždy originály, proto je na e-shopu nenajdete. Rádi Vám je ale vyrobíme na zakázku a pošleme domů. Stačí nám jen napsat jaké barvy máte rádi a my se o zbytek postaráme. Poslat svou objednávku můžete skrze náš kontaktní formulář ZDE.

Označeno , , , , , , ,