SROVNÁVEJTE CHLEBOVKY A CHLEBNÍKY NA HEUREKA.CZ

Srovnávací platforma Heureka.cz patří k těm největším nejen na českém, ale i evropském trhu. Heureka Group, a.s. je česká společnost a patří v dnešní době mezi největší cenové srovnávače produktů v celé Evropě. Historie Heureky sahá až do roku 2007, kdy byla založena. Již o tři roky později jste měli možnost najít na Heurece celkem 1 milión produktů. Heureka mimo široké nabídky služeb nabízí i velmi propracovanou mobilní aplikaci ke stažení.

Význam srovnávacích vyhledavačů spočívá především v tom, že si hledaný produkt porovnáte z více hledisek na jednom místě. Vše rychle, bezpečně a jednoduše. Nemusíte tedy procházet tisíce webových stránek, stačí navštívit Heureku a vybrat si vhodné filtrovací podmínky.

Jednotlivé produkty a firmy zákaznicí postupně hodnotí a při nasbíraných hodnoceních získává prodejce certifikát spokojenosti zákazníků.

Na portálu Heureka si tak můžete online koupit téměř vše, na co si vzpomenete, tj. produkty z kategorie kancelářských potřeb přes elektroniku, auto příslušenství až po designové dvouvrstvé pytlíky na chleba od Bagydesign.

Chlebovky Bagydesign můžete najít 2 způsoby, a to v kategorii Chlebníky nebo pomocí fulltextového vyhledávání. Přesná cesta ke kategorii Chlebníky je Heureka.cz/Nábytek/Bytové doplňky a dekorace/Doplňky do kuchyně/Skladování a balení potravin/Chlebníky. V této kategorii si pak zvolíte materiál Len/bavlna a nabídne se Vám celkem 20 vzorů designových Chlebovek. Nebo je možné zadat na Heurece do fulltextového vyhledávání slovo Bagydesign nebo pytlík na chleba a nabídnou se Vám také.

Chlebovky se nabízí na Heurece pomocí tzv. feedu, tzn. online posíláme na Heureku data přímo z E-shopu Bagydesign. Zákazníci tak vidí automaticky vzory, které máme aktuálně skladem. po výběru barvy Chlebovky se pak prokliknete do našeho e-shopu, kde si produkt jednoduše objednáte společně s typem dopravy a platby.

Vyheurekujte si svou Chlebovku a porovnejte s ostatními produkty 🙂

Označeno , , , , , , , , , , ,