ROK 2020 V BAGYDESIGN – NOVINKY PŘEHLEDNĚ

Rok 2020 byl dlouhý stejně jako všechny předchozí roky a střídaly se v něm roční období jako vždy. Z podnikatelského pohledu byl ale rok 2020 naprosto odlišný, nepředvídatelný a při tom zcela výjimečný. Přesto se podařilo značku Bagydesign nejen udržet na trhu, ale i v řadě věcí posunout dopředu.

Během roku 2020 jsem se snažili především o posílení online prodeje prostřednictvím našeho e-shopu, který zaznamenal především v adventním období za celou svou pětiletou historii rekordní počet objednávek. Díky nim máme pro rok 2021 finanční prostředky na další rozvoj naší značky a zkvalitnění našich služeb.

E-shop – doprava a platby

Bezpochyby největší novinkou roku 2020 bylo rozšíření služeb dopravců a platebních metod na našem e-shopu. Napojili jsme se tedy na jednoho z největších dopravců, kterým je Zásilkovna. Také jsme se napojili na platební bránu od společnosti Comgate. Tyto novinky přinesly jak urychlení dopravy, tak i zrychlení plateb díky platbě kartou a expresním bankovním převodem.

Produkty a materiály

Mezi další podstatné novinky patří nové produkty Bagetovka a výrobky z pratelného papíru. Bagetovka je lněný pytlík na servírování baget. Doplnila tak nabídku našich nákupních látkových tašek a pytlíků, kam již dlouhodobě patří například naše Chlebovka a Rohlíkovka. Bagetovku jsme Vám představili na letošním jarním Dyzajn marketu v Praze a od uvedení se těší velkému zájmu mezi zákazníky.

Pratelný papír je zcela nový materiál. Dosud jsme nabízeli pouze len a bavlnu. Jde o recyklovaný papír, který vypadá podobně jako kůže, při tom je ekologický a lze ho vyprat. Z pratelného papíru jsme vyrobili kapsičky na kartičky, nůžky i kabelky jako psaníčka. Pokud bude dále zájem o tento nový materiál jako dosud, rádi uvedeme tyto produkty i na našem e-shopu v roce 2021.

Prodejní místa

V roce 2020 se nám také podařilo rozšířit nová prodejní místa. Chlebovky Bagydesign tak nově nabízí obchody Place Store v Praze a v Českých Budějovicích. Zakoupit je také můžete na novém e-shopu Potravinářského poradenství Popo-shop nebo prostřednictvím portálu Zboží.cz.

To vše bychom nedokázali bez našich milých zákazníků, kteří nám celý rok vyjadřovali podporu nejen slovně, ale především nákupy a vloženou důvěrou v naše výrobky. Moc děkujeme a už pro Vás chystáme další novinky pro rok 2021. 🙂

Za Bagydesign

Michaela a Jan Kubešovi

Označeno , , ,