CHLEBOVKA OD BAGYDESIGN OSLAVÍ V ROCE 2021 JIŽ SVÉ 5.NAROZENINY

Píše se rok 2016 a v dílně v Kutné Hoře začíná výroba první Chlebovky. Chlebovka je ručně šitý designový dvouvrstvý pytlík na nakupování a uchování chleba. Je vyrobený pouze z přírodních materiálů, ze 100% lnu a 100% bavlny. A jak to všechno začalo?

Šití bylo součástí mého života od dětství, kdy u nás doma neustále drnčel šicí stroj mé maminky. Při studiu na střední škole jsem si šila výhradně pro sebe, především oblečení a různé tašky. Během studia na Vysoké škole ekonomické v Praze šití ustoupilo a nahradilo je cestování a poznávání velkého světa. Vrátilo se ke mně až při mateřské dovolené v roce 2012, kdy jsem se pustila nejprve do menších projektů zaměřených zejména na děti a poté do věcí, které usnadní život a organizaci v pětičlenné domácnosti. V roce 2016 jsem se se svými výrobky vydala na podnikatelskou cestu a nabídla je dalším lidem.

Naplňuje mě přinášet do domácností a lidem bavlnu a len v podobě užitečných věcí. Nejdříve jsem do těchto přírodních materiálů začala oblékat pečivo (Chlebovka a Rohlíkovka), ovoce a zeleninu, bylinky, víno a dovršila svou bezobalovou tvorbu výrobou pratelných pytlů na tříděný odpad. Mým hlavním posláním bylo snížit nejen doma velké množství mikrotenu, které nás neustále obklopovalo.

Dnes pravidelně prodávám své výrobky prostřednictvím vlastního E-shopu a prodejců nejen svým stálým, ale i novým zákazníkům. Také jsem pravidelnou účastnicí tradičních řemeslných i designově orientovaných trhů a akcí po celé České republice.

Pokud ještě nemáte svou vlastní Chlebovku, vybrat si můžete ZDE.

Ing. Michaela Kubešová
zakladatelka značky Bagydesign

Označeno , , , ,