NOVOU KOLEKCI CHLEBOVEK JSME FOTILI V KOLÍNĚ

Připravili jsme pro Vás na rok 2021 novou kolekci Chlebovek, kterou Vám již brzy nabídneme k online prodeji na našem e-shopu. Celkem jde o 7 nových vzorů, které postupně představíme na našich sociálních sítích. Dosud jsme měli pro Vás v nabídce pouze režné verze Chlebovek a bavlněné vzory. Těšit se letos ale můžete na nové barevné vzory lnu v kombinaci s bavlnou.

Protože pro Vás chceme mít kvalitní fotky, spolupracujeme od roku 2020 s profesionálním fotografem Janem Strnadem. Nabízí kompletní služby v oblasti fotografování a následného zpracování fotografii od velkoformátových fotografii přes kalendáře až po složitější reklamní materiály. Jeho plně vybavený a útulný ateliér najdete v Kolíne v Jaselské ulici 177.

Před samotným focením se s panem Strnadem vždy domluvíme na přesném scénáři focení. Řekneme si jaké vzory Chlebovek přivezeme a jak bude vypadat fotka na reklamní bannery. Připravíme si i seznam potravin, které máme přivézt, aby finální kompozice byla co nejpříjemnější na pohled. Letošní focení jsme navíc doplnili o modelku, která pomohla naše Chlebovky oživit.

Protože pan Strnad dbá při focení na každý detail, nepodceníme ani výběr vhodného chleba. Proto nakupujeme pouze krásně vypečený chlebík od Bistra Za Rohem v Kutné Hoře, kde prodávají také naše Chlebovky.

A jak to naše focení vlastně dopadlo?

Dozvíte již brzy v našem dalším blogu a na našem profilu na Facebooku a Instagramu.

Označeno , , , ,