VŠECHNY CHLEBOVKY NAŠLY NA DYZAJN MARKETU SVÉHO MAJITELE

Akce tvůrců a designérů s názvem Dyzajn Market Zima se konala uplynulý víkend 12. – 13. 2020 na Výstavišti v Praze v Holešovicích. Sešlo se zde více než 140 tvůrců z různých koutů ČR. Návštěvníci si tak mohli vybrat mezi pestrou škálou designových značek. V nabídce byly šperky, oblečení, keramika, dřevěné výrobky nebo přírodní kosmetika. Mezi stánky jste mohli pod číslem 69 najít i oblíbené Chlebovky od Bagydesign.

První vánoční trh se konal po více než 2-měsíční pauze. Ta nastala z důvodu vládních opatření v souvislosti covid 19. Jak prodejci, tak organizátoři i návštěvníci tak museli dodržovat nastavená opatření. Mezi ně patřily například 2-metrové odstupy, používání desinfekce, zákaz prodeje a konzumace potravin i nápojů. Přesto si lidé našli čas i cestu za svými oblíbenými značkami a nahradili tak prozatímní online nákupy za osobní setkání s tvůrci.

Na akci jsme se moc těšili hned z několika důvodů. Především po delší odmlce na osobní kontakt s našimi fanoušky a zákazníky. Pak na to, že budeme celý víkend stánek sdílet s našimi kamarády Aničkou Batistovou za Anniné a Ivou Neumannovou za Socksinbox.

Na Dyzajn market jsme s sebou přivezli vedle již tradičních Chlebovek také Bagetovky, Svačinovky a Rohlíkovky. Měli jsme s sebou také zástěry pro malé i velké kuchařky a kuchaře. Novinkou byl nový vzor Chlebovek červený cibulák a vínový len. Oba vzory byl v neděli odpoledne beznadějně vyprodány, stejně jako všech 234 Chlebovek, které jsme s sebou přivezli.

Moc Vám děkujeme za projevenou důvěru. Hřeje nás u srdce, že naše Chlebovky rozdáte všem svým blízkým pod vánoční stromečky a uděláte jim radost právě našimi výrobky.

Těšíme se s Vámi opět na shledanou v roce 2021.

Michaela a Jan Kubešovi

Bagydesign

Označeno , , , , ,