KAFÍRNICTVÍ V KUTNÉ HOŘE NENÍ JEN O KÁVĚ

Kafírnictví je pestrobarevná kavárna s dílnou v dolní části Palackého náměstí v Kutné Hoře. Nový den začnete snídaní, během dne pokračujete kvalitní praženou kávou, domácími dorty, zákusky a nanuky. Večer zakončíte den koncertem nebo originálním drinkem.

Při vstupu do kavárny Vás zaujme kromě usměvavé a milé obsluhy také černobílý barový pult, který je celý obložený originálními kachličkami, vyrobenými pouze pro účely Kafírnictví.

Kafírnictví otevřela v roce 2019 majitelka Martina Moličová, která dříve několik let vedla úspěšnou vlastní kavárnu v Pardubicích. Své dlouholeté zkušenosti promítla do nového provozu v Kutné Hoře a Kafírnictví se tak stalo brzy místem, kde se místní lidé rádi setkávají.

Kafírnictví je vhodné místo pro všechny věkové skupiny. Příjemné tak absolvujete pracovní schůzku, uspořádají Vám fantastickou rodinnou oslavu nebo se můžete přihlásit na rukodělný kurz.

Kafírnictví je ideální také pro maminky s dětmi, protože součástí kavárny je i dílnička. Děti si tak mohou vyrobit vlastní hrnky, misky, placky, náramky, čelenky apod. Dokonce si můžete odnést tvoření i na doma.

V Kafírnictví pravidelně pořádají akustické koncerty pro všechny věkové skupiny. Při poslechu kvalitní hudby si můžete vychutnat speciálně pro Kafírnictví namíchané koktejly nebo dobře vychlazené točené pivo.

Při odchodu z kavárny si s sebou můžete zakoupit drobný dárek a podpořit tak místních tvůrce a řemeslníky. V široké nabídce najdete mimo jiné například šperky od Petra Sádla alias Bubuna, knížky o Kutné Hoře od Kutnohorského památkáře Aleše Pospíšila nebo Chlebovky a Pastelkovníky Bagydesign od Míši Kubešové.

Kafírnictví je zkrátka místo, které v Kutné Hoře dlouho chybělo a každý se sem rád vrací.

Označeno , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *