CHLEBOVKY MÍŘÍ O PRÁZDNINÁCH OPĚT DO PRAHY

Značka Bagydesign se v létě opět představí na prodejní akci Dyzajn market Prázdniny, která se koná ve dnech 1.- 2.8. 2020 na Výstavišti Praha Holešovice.

Dyzajn market je vždy pestrou přehlídkou tvůrců, designérů a řemeslníků ze všech koutů naší země. Jezdíme na akci již 4. rokem a sledujeme, jak se neustále posouvá vstříc k návštěvníkům i prodejcům. Marketingově je navíc akce hodně vidět především na sociálních sítích, což se mimo jiné promítne do vysoké návštěvnosti trhu.

Již na jarním Dyzajn marketu v květnu jsme představili novinku letošního roku Bagetovku, lněný pytlík na bagety. Protože byl o Bagetovku velký zájem, na prázdninový termín ji bereme s sebou také. Dále pak přivezeme 11 vzorů Chlebovek, včetně 4 limitovaných edicí. Samozřejmě přibalíme i oblíbené Svačinovky, Rohlíkovky a lněné nákupní tašky s podšívkou.

Prodejní akce Dyzajn market Prázdniny probíhá o víkendu 1.- 2.8. 2020 a začíná vždy v 10 hodin ráno a končí v 19 hodin večer. Po celou dobu akce hraje skvělá hudba a můžete se občerstvit hned v několika stáncích, které často nabízí originální jídlo i nápoje.

Označeno , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *