NOVÉ VZORY CHLEBOVEK NA E-SHOPU BAGYDESIGN

E-shop Bagydesign je otevřen od roku 2016 a nabízí celkem 9 různých produktů se zaměřením na bezobalové nakupování a domácnost. Najdete zde především pytlíky na chleba (Chlebovka), sáčky na pečivo (Rohlíkovka a Bagetovka), svačinové tašky (Svačinovka), síťky na ovoce a zeleninu, nákupní tašky i tašky na vína (Vínovka). Dále si pak můžete do domácnosti pořídit pratelné pytle na koš na tříděný odpad a látkové utěrky na úklid (Recyutěrka).

Od července 2020 došlo k rozšíření vzorů Chlebovek o další čtyři barvy. Jsou to modrá a zelená kostka s béžovým tunýlkem s bílým puntíkem. Kostička je oblíbená a charakteristická barva v interiérech chalup a chat a Chlebovka tak může ladit například s kostkovanými ubrusy, polštáři nebo závěsy.

Na e-shopu se poprvé objevily také 2 limitované edice Chlebovek, tzn. že Chlebovky mají takový vzor, který je vyroben v omezeném počtu kusů a je určen primárně pouze pro trhy a akce. Jde o Chlebovku vyrobenou ze šedého lnu s výrazným trojúhelníčkovým tunýlkem a designovou bílou Chlebovku s výraznými černými geometrickými ornamenty a černým lemem s bílým puntíkem.

Závěrem pak dobrá zpráva pro všechny návštěvníky E-shopu, během letních prázdnin probíhá akce na dopravu zdarma při nákupu nad 700 Kč. Akce platí na jakýkoliv produkt v nabídce.

Označeno , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *