HUSOVA 104 JE KRÁMEK LOKÁLNÍCH DESIGNÉRŮ

V roce 2019 otevřela majitelka a designérka Petra Sejtková útulný krámek s výrobky od lokálních tvůrců a designérů z Kutnohorska s názvem HUSOVA 104. Krámek najdete v podloubí v opraveném domě na adrese Husově 104 v Kutné Hoře u Morového sloupu.

Před vchodem do obchůdku stojí lavička, kde si můžete po procházce spočinout a kochat se tak výhledem na výlohu plnou zajímavých a krásných dárků. Bezpochyby Vás zaujme i nápis Život je krásný, který tak doplňuje příjemnou atmosféru při vstupu.

Za pultem již stojí věčně usměvavá majitelka Petra. Obslouží Vás a odborně poradí s výběrem dárku pro Vaše blízké. A že je z čeho vybírat dokazuje nepřeberné množství kvalitních výrobků jako například ručně šitá trička vyrobené majitelkou Petrou Sejtkovou, ručně tkané šály značky Anniné od tkadleny Aničky Batistové nebo originální peněženky a kabelky značky Aura original od designérky Jany Maršíkové. Mezi dárky také nechybí ani Designové ručně šité eko pytlíky na chleba a na svačiny od Bagydesign, rodinné značky Míši Kubešové z Kutné Hory.

Označeno , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *