CHLEBOVKY BAGYDESIGN NOVĚ V BISTRU ZA ROHEM V KUTNÉ HOŘE

Bistro Za Rohem je nové útulné bistro na adrese Na Sioně 329/4 v Kutné Hoře pod Palackého náměstím. V bistru najdete pouze kvalitní produkty od lokálních, nelokálních českých i zahraničních výrobců.

Když půjdete kolem, do bistra Vás zajisté přivede nádherná vůně domácího chleba nebo kvalitní překapávané kávy. Jakmile vstoupíte dovnitř, přivítá Vás stále se usmívající a vřelá obsluha. Kromě různých druhů chleba najdete v nabídce také pestrou škálu pomazánek, chlebíčků a dalších dobrot, které si můžete zakoupit s sebou na svačinu či oběd.

V Bistru Za Rohem se můžete osvěžit řemeslně vyrobeným a správně vychlazeným pivem nebo širokou nabídkou bio limonád od různých výrobců z ČR i zahraničí.

Pro milovníky pikniků nabízí Bistro Za Rohem také piknikové koše, které si můžete objednat dopředu a vychutnat si jejich obsah v některém z romantických míst Kutné Hory.

Pro milovníky chleba rozhodně doporučujeme objednat si chlebík předem, aby se na Vás vůbec dostalo. Bistro Za Rohem totiž začíná být vyhledávaným a oblíbeným cílem lidí žijících v Kutné Hoře, kteří mají rádi kvalitní výrobky a skvělý servis.

V nabídce Bistra Za Rohem nově najdete od června 2020 také Chlebovky Bagydesign, designové dvouvrstvé pytlíky na chleba, vyrobené ze 100 % lnu a 100 % bavlny. Chleba v ní vydrží déle čerstvý a Vy si ho více užijete.

Označeno , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *