CHLEBOVKY ZAVÍTAJÍ PO ROCE OPĚT DO ROZTOK NA DESIGN LOCK

Design Lock je tradiční trh s autorkou módou, originálními šperky, hračky, doplňky a skvělými delikatesami na Zámečku v Roztokách u Prahy. Akce se koná v neděli 6.9. 2020 od 10 do 17 hodin. Na místě se na Vás bude těšit více než 50 různých značek ze všech koutů České republiky včetně značky Bagydesign z Kutné Hory.

Design Lock není jen místem, kde se prodávají originální rukodělné výrobky. Akce totiž probíhá v nádherných prostorách Zámku, kde můžete strávit s rodinou celý den a užít si tak pestrý program pro všechny věkové kategorie. Pro děti je připraveno Loutkové divadlo, dílničky nebo dětská jóga. Pro dospělé pak řada zajímavých workshopů a dobrůtek rozmanitých kuchyní a chutí. Celou akci doprovází DJ.

Značka Bagydesign se akce Design Lock účastní již třetím rokem. Roztoky u Prahy patří totiž k místům, kde se lidé zajímají o životní prostředí a bezobalové nakupování. Velký zájem je tak vždy nejen o Chlebovky, dvouvrstvé pytlíky na chleba, ale i o Rohlíkovky a další pytlíky na nákup pečiva a potravin. Těšit se můžete i na nové limitované edice Chlebovek, které pro Vás nyní vyrábíme.

V rámci akce Design Lock bylo také možné soutěžit o různé výrobky tvůrců. Mezi nimi nechyběla ani letos novinka letošního roku Bagetovka, lněný pytlík na nákup a uchování baget. Vítěz si svou výhru převezme v neděli na akci.

Těšíme se tedy s Vámi na setkání příští neděli 6.9. v 10 hodin na Zámku v Roztokách.

Michaela a Jan Kubešovi, Bagydesign

Označeno , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *