BAGYDESIGN OBNOVUJE VÝROBU ZÁSTĚR

Vážení přátelé značky Bagydesign.

Máme pro Vás nové zprávy z výroby. 🙂

Vzhledem k neustále rostoucí poptávce zástěr pro děti  jsme se rozhodli po téměř 2 letech obnovit pravidelnou výrobu dětských zástěr především pro malé rytíře a princezny od 3 do 9 let. Navazujeme tak na rok 2018, kdy jsme v naší stálé nabídce měli zástěry jak pro ty nejmenší, tak i pro jejich rodiče. Šití zástěr jsme ale úplně během posledních dvou let nepřerušili, protože nás baví. Šili jsme ale jen na zakázku pro různé kavárny a cukrárny ve Středočeském regionu například do Kafírnictví nebo Bistra za rohem v Kutné Hoře.

Zástěry ale nechystáme jen pro děti, chceme nabídnout i zástěry pro maminky a tatínky. Materiálem pro děti bude obvykle 100% barevná bavlna, pro dospělé pak chystáme náš oblibený len nebo kombinace lnu a bavlny. Dělá nám velkou radost oblékat Vás do přírodních materiálů, se kterými již téměř 5 let pracujeme a máme je rádi. 

Prozatím bereme s sebou zástěry především na prodejní akce, kam jezdíme pravidelně. Zástěry je již  možné nyní objednat na naší emailové adrese bagydesign@gmail.com a v blízké době je nabídneme na našem vlastním eshopu.

Přejeme Vám hezký zbytek léta a těšíme se novou tvorbu a inspiraci.

Z Kutné Hory zdraví

Michaela a Jan Kubešovi

Bagydesign 

Označeno , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *