KUTNÁ HORA SE STALA O VÍKENDU CENTREM ŘEMESEL

V neděli 13.9. 2020 se konal v Kutné Hoře na Palackého náměstí první ročník prodejního trhu Řemesla v Kutné Hoře. Akci pořádala rodina Žáčkových z rodinného vinařství Žáček v Kutné Hoře. Celou neděli provázelo akci příjemné slunečné počasí a panovala skvělá atmosféra, kterou vytvořili nejen místní ale i turisté, kteří se přijeli podívat o víkendu do Kutné Hory.

Na akci se sjeli řemeslníci z celého Kutnohorska a okolí. Bylo rozhodně z čeho vybírat. V pestré nabídce více než 20 prodejců nechyběly keramické výrobky, Chlebovky Bagydesign, rukodělné šperky, kvalitní dětské oblečení, barefoot obuv, květiny, zahradní dekorace, dřevěné hračky a mnoho dalšího.

O uspokojení chuťových pohárků se staraly vegetariánské bistro Dobrá menu a hostinec Hruškovna. Čerstvou a výtečnou kávu včetně sladkého pečiva a zdravých svačinek nabízelo Bistro Za Rohem i Kafírnictví.

Pro děti byly připraveny dílničky a malování na obličej. Na akci nechyběl ani příjemný a decentní hudební doprovod. Nakonec nám maminky s dětmi předvedly společný tanec s šátky.

Označeno , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *