Třídit odpad jde i bez mikrotenu

Dobrá zpráva na úvod je, že třídění odpadu v současné době již není u nás v České republice cizím slovem a lidé se snaží odpad třídit do kontejnerů podle barev a typu. Některé rodiny již mají dokonce své koše na tříděný odpad doma, to ale na druhou stranu vyžaduje hodně prostoru. I Přesto se však běžně v domácnostech používají stále jednorázové mikrotenové sáčky, které jsou nejen nákladné, ale především vytváří po splnění svého účelu další odpad, který tak postupně narůstá na objemu.

Řečením mohou být tedy Pratelné látkové pytle pro koš na tříděný odpad značky Bagydesign. Pytle jsou šité z materiálu z hydrofobní úpravou, takže je lze nejen prát až na 60 stupňů a použít tak opakovaně, ale díky této úpravě ani nepropustí zbytky tekutin při nošení odpadků. Pevný materiál také omrzí časté protržení pytle, které se běžně děje při používání mikrotenových sáčků. Stahovací popruh pak usnadní odnos odpadu ke kontejneru na třídění. jednotlivé pytle v sadě mají různý barevný popruh, aby se i například malé děti orientovali při třídění barvami. Pytle tedy nejen nevytváří zbytečné množství odpadu, ale je i z dlouhodobého hlediska méně finančně nákladné.

Pytle se vyrábí ve dvou velikostech a to 35 a 60 litrů. Po domluvě lze pytle vyrobit na zakázku i na větší objemy. Dostupné jsou na našem Eshopu v sekci Pratelné pytle na tříděný odpad.

Označeno , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *