Byli jsme na prázdninovém dyzajn marketu

O víkendu 1.- 2.8.2020 se v Praze na Výstavišti v Holešovicích konal prázdninový Dyzajn market a my jsme byli opět u toho.

Pečlivě jsme se na akci připravili a ušili jsme na trh více než 300 kusů Chlebovek. Mezi 12 různými vzory byly i zcela nové 4 letní limitované edice. Také jsme s sebou přivezli další sortiment na bezobalové nakupování jako jsou Rohlíkovky, Bagetovky, Svačinovky, síťky na ovoce a zeleninu a lněné nákupní tašky. Jako novinku jsme pro malé slečny a maminky přivezli zástěrky.

Jednoznačným vítězem mezi 113 prodanými Chlebovkami se stala Chlebovka z letní limitované edice s akvarelovým vzorem. Tento vzor je obecně a aktuálně velmi módní. Podobný vzor se objevoval i na dalších stáncích například s módou a módními doplňky.

Obrovský zájem byl tentokrát také o zástěry, a to jak dětské, tak i dámské a pánské. Nejen že jsme prodali všechny dovezené zástěry, ale přislíbili jsme našim zákazníkům, že na příští Dyzajn market přivezeme zástěry také pro kluky a tatínky.

Počasí bylo celý víkend celkem příznivé a návštěvníky neodradilo v sobotu ani tropické počasí nad 30 stupňů. V neděli jsme se za odměnu dočkali přes den příjemného klima a teplot a až na konci celé akce nás zchladil letní déšť.

Už se moc těšíme na podzim až se zase setkáme na podzimním Dyzajn marketu, který se koná 3. – 4.10. 2020 v Praze na Výstavišti.

Označeno , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *